Képzési felhívás: "Jó pályán"

„Jó pályán”

A „Jó pályán” elnevezésű, TÁMOP- 5.5.1./A-10/1-2010-0024 Uniós pályázat keretein belül, a Békés Megyei Nők Egyesülete 2011 év első félévében az alábbi képzést hirdeti meg.

A közvetlen célkitűzés az esélyegyenlőség erősítése a munkaerő-piaci részvétel és (re)integráció, ami a kiválasztott csoportok sikeresebb pályaválasztását és a nők, fiatalok és a 45 éven felüliek munkaerő-piacon való elhelyezkedésének esélyét kívánja elősegíteni.

Maga a képzés – az előbbiekre fókuszálva – olyan modulokat tartalmaz, mint:

• Önismeret fejlesztése

• Pszichoszociális támogatási ismeretek

• Esélyegyenlőség és érdekérvényesítés

• Munkaerő-piaci ismeretek

• Jogi ismeretek

• Álláskeresés a gyakorlatban

• Gyakorlati ismeretek (kompetencia felmérés, CV írás, felkészülés az interjúra, stb…)

• Karriertervezés

• Munkahelyi kommunikáció és beilleszkedés

• Munka és magánélet egyensúly

• Konfliktuskezelés

A képzést elvégzők erről tanúsítványt kapnak.

A modulrendszerben történő képzés 90 órás, amely során a résztvevők számára az ellátás és útiköltség-térítés biztosított.

A képzés helyszíne: Garzon szálló, Békéscsaba, Ifjúsági Tábor

Jelentkezni lehet  a bm.nokegyesülete kukac gmail.com email címen és a 06-20-515-1102-es telefonszámon.